interiérové studio

interiérové studio

Interiérové a podlahové studio

Navštivte INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou. Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Studio je vybaveno mnoha stojany a vzorníky, věčinu z nich si můžete i půjčit. Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Těšíme se na vaší návštěvu

Kontakt na prodejnu

Evropská 655/116,160 00 Praha 6 (poblíž metra „A“ stanice Bořislavka).

Tel.:+420 233 338 583
mobil.:+420 732 675 161

Provozní doba:

PO – PÁ  8:00 – 11:00 / 13:00 – 17:00
Mimo tuto dobu po předchozí domluvě.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma nebo potřebujete poradit?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.