Dveře

Interiérové a vstupní dveře

Prodáváme a montujeme Interiérové a vstupní dveře. V naší nabídce najdete množství interiérových a vstupních dveří deskových, rámových, posuvných, falcových i bez falcových, plných, prosklených, dýhovaných, foliovaných, laminovaných v mnoha dekorech a provedeních, včetně příslušenství a zárubní značek ERKADO a SIKO. Ke každým dveřím vám nabídneme vhodné zárubně a interiérové kliky a kování z různých materiálů v mnoha provedeních.
Bezpečnostní a protipožární dveře. Přemýšlíte, zda investovat do bezpečnostních dveří, že u vás není co ukradnout? Dovedete si představit, že někdo chodí po bytě, kde spí vaše děti? Nebo že vám ukradnou starou videokameru, na které máte natočeny první kroky vašeho dítěte?Finanční újma nulová, ale ta psychická, ta je nevyčíslitelná a nenahraditelná.
My doporučujeme určitě do bezpečnostních nebo zesílených dveří s bezpečnostními prvky investovat. Nejde o to udělat z bytu nedobytný hrad, ale pouze snížit počet pravděpodobných pachatelů. Věřte, že těch nejprimitivnějších je nejvíc.
Naší nabídce najdete například dveře bezpečnostní třídy 2 vybavené pasivními bezpečnostními prvky a bezpečnostní zárubní nebo dveře zesílené ocelovými pásy. které lze namontovat do stávající zárubně.Dodáváme i PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE a ZÁRUBNĚ speciální konstrukce, která zabraňuje po předepsanou dobu šíření požáru do okolních oblastí.Kování je důležitou součástí jak interiérových, tak vstupních dveří. Nabízíme interiérové i bezpečnostní kování značek MaT a EUROLATON. V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám  nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma nebo potřebujete poradit?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.