stínící technika

Stínící systémy pro klasická a střešní okna

Prodáváme a montujeme interiérové žaluzie, rolety, plisé a sítě proti hmyzu pro klasická i střešní okna a balkónové dveře značek CLIMAX a ISOTRA.

Horizontální žaluzie

Jedná se o nejběžnější druh stínící techniky, vyrobené z hliníkových lamel. Tento typ se s oblibou používá v kancelářích, prodejnách, výrobních prostorách, ale i v domácnostech. Horizontální žaluzie se montuje přímo na rám okenního křídla a otevírá se spolu s oknem. Lamely lze naklápět nebo vytáhnout nahoru k rámu okna. Nabízíme mnoho variant provedení a barev.

Vertikální žaluzie

Jsou ideální volbou pro zastínění velkých ploch, nebo rozdělní prostor, proto jsou velice oblíbené u architektů a používají je v reprezentačních prostorách bank, hotelů, kanceláří a velkých bytů, kde je třeba řešit zastínění a zároveň neslevit z úrovně interiéru. Na rozdíl od horizontálních žaluzií se montují před okno a neotevírají se spolu s oknem. Lamely lze naklápět nebo stahovat k levé nebo pravé straně, lze je však stahovat i k oběma stranám rovnoměrně jako oponu. Nabízíme velký výběr typů a barev.

Plisé

Tento druh stínící techniky je nepřekonatelný v lokálním přistínění. Díky jeho unikátní konstrukci lze okno přistínit v jakékoli části a to třeba uprostřed aniž by byla jeho horní nebo dolní část zakrytá.Jeho místo je v nápaditě řešených obchodních, bytových či relaxačních interiérech. Nabízíme veliké množství látek, barev, potisků, a vzorů, je možná i kombinace dvou látek.

Interiérové rolety

Roleta v současnosti prožívá znovu objevení u bytových architektů i koncových zákazníků. Použitím nových mechanizmů bylo dosaženo velmi snadného ovládání se zastavením v jakékoli poloze, nejčastěji se používá k obsluze řetízek. Rolety lze použít k částečnému i úplnému zastínění oken a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a provedení textilních rolet umožňuje sladit intenzitu a barevnost dopadajícího světla s celkovým rázem místnosti. Rolety se vyrábějí v mnoha variantách dle montáže, a to na zeď, do stropu nebo do okenního rámu. Jsou v provedení volně visící nebo s vodícími krycími lištami a s krytem návinu.
Stínící systémy pro střešní okna

Rolety do střešních oken

Podle stupně zastínění se rolety dělí na světlo propustné a plně zatemňující. Vybírat mnoha druhů látek různých barev a variant propustnosti světla, až po úplné zatemnění. Rolety mohou být doplněny o boční vodící lišty, které brání jejích prověšení a zároveň zlepšují zatemnění.
Žaluzie do střešních oken
Další možností je standardní střešní žaluzie, u které lze náklonem lamel regulovat prostupnost světla. Třetím typem je plisovaná roleta. Zde je možnost osazení světlo propustnou, zatemňující látkou, nebo kombinací obou na jedné roletě. Tato roleta Duo dokáže zajistit buď kompletní zatemnění, nebo pouze ztlumení intenzity světla dle aktuální potřeby uživatele.

Sítě proti hmyzu do střešních oken

Uznáte, že mezi nejotravnější věci na světě patří komár, který vám krouží kolem hlavy, když se snažíte usnout. Proto nabízíme sítě i do střešních oken, které jsou kombinovatelná s vnitřními i vnějšími doplňky. Osazují se buď přímo za okno, nebo do ostění.
V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám rádi poradíme s výběrem. Vypracujeme vám orientační cenovou nabídku. Nebo si můžete domluvit obhlídku na místě realizace a my podlahu zaměříme, doporučíme vhodný postup a na základě obhlídky vám vypracujeme konečnou cenovou nabídku.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma nebo potřebujete poradit?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.