Rekonstrukce interiérů

Rekonstrukce interiérů

Od roku 2004 se zabýváme údržbou a rekonstrukcemi interiérů, bytů, domů, obchodních prostor, kanceláří apod. a to od běžného vymalování, výměny dveří nebo podlah až po kompletní rekonstrukci včetně dodávky veškerého nářadí a řemesel. Na našich zakázkách používáme ověřené technologické postupy a kvalitní materiály.

PORAĎTE SE  S NÁMI O SVÉ REKONSTRUKCI

Rádi vám pomůžeme s vylepšením vašich bytových nebo komerčních prostor a to i v případě, že rekonstrukci provádíte svépomocí.
V našem INTERIÉROVÉM STUDIU vám pomůžeme vybrat vhodné materiály jako například okna, dveře, obložkové zárubně a kliky, podlahy, obklady, dlažby, stínící techniku, malířské a lakýrnické barvy, oleje, laky apod. Na našich webových stránkách jsou k dispozici KATALOGY materiálů a výrobků
V naší PŮJČOVNĚ NÁŘADÍ vám půjčíme profesionální stroje a nářadí například na montáž obložkových zárubní, k pokládce a renovaci podlah, nastříkání maleb, namíchání stavebních směsí, sanační a sádrokartonářské brusky, pojízdné lešení a podobně. Dodáme vám ŘEMESLA, které vám k úspěšnému dokončení rekonstrukce chybí jako například:
Zedníky, sádrokartonáře, malíře, obkladače, instalatéry, elektrikáře, podlaháře, truhláře apod.
Na našich zakázkách zajišťujeme PRŮBĚŽNÝ ÚKLID a to i v návazných společných prostor v bytových domech. Na přání zákazníka zajistíme i konečný úklid v požadovaném rozsahu.

DOPRAVA PO PRAZE ZDARMA námi dodávané materiály, nářadí i pracovníky dopravujeme na vaši stavbu po celou dobu realizace zdarma.
Pro naše zákazníky máme MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY. Požádejte o nezávaznou kalkulaci, ať víte co vám můžeme nabídnout.
CENOVÁ NABÍDKA ZDARMA za vypracování cenové nabídky u nás nic neplatíte.

Naše interiérové a podlahové studio

Navštivte naše INTERIÉROVÉ STUDIO s plochou 120 m2, s maloobchodní i velkoobchodní prodejnou, s vlastním parkovištěm a pravidelnou otevírací dobou.

Kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem podlah, dveří, klik, kování, stínící techniky a materiálů potřebných pro údržbu a renovace dřevěných podlah a parket.

Součástí našeho studia je i PŮJČOVNA NÁŘADÍ A PODLAHÁŘSKÝCH STROJŮ, kde vám nabízíme k zapůjčení značkové profesionální stroje a nářadí pro renovace podlah, montáže dveří, malířské a stavební stroje.

Zaujala vás naše firma nebo potřebujete poradit?

Od 26.5. do 5.6. je provozovna Evropská z důvodu dovolené zavřena.
Děkujeme za pochopení.